29 Haziran 2022

Spor.Media

Türkiyenin Spor Haber Portalı

PSV Eindhoven – Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi serüveni başlıyor. Sarı-kırmızılı ekip 2. ön eleme turunda Hollanda ekibi PSV Eindhoven ile kozlarını paylaşıyor. PSV Eindhoven – Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

UEFA Şampiyonlar Ligi’ne 2. ön eleme turundan başlayan Galatasaray’ın serüveni başlıyor.

Geçen sezon ligi ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi’ne ön eleme turundan başlama hakkı kazanan sarı-kırmızılı ekip Hollanda’nın köklü kulübü PSV Eindhoven ile kozlarını paylaşıyor.

İlk maçı deplasmanda, rövanşı ise İstanbul’da oynayacak Galatasaray turu geçmesi durumunda 3. ön elemede yoluna devam edecek.

PSV Eindhoven – Galatasaray maçı saat kaçta, hangi kanalda, şifresiz mi?

PSV Eindhoven – Galatasaray maçı 21 Temmuz Çarşamba günü TSİ 22.00‘de başlayacak. Karşılaşmaya Philips Stadı ev sahipliği yapacak.

PSV – Galatasaray maçının şifresiz yayınlanacağı açıklandı. Kritik mücadele TV8 ekranlarından naklen yayınlanacak.

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ne nasıl gider?

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele edebilmesi için üç ön eleme turunu geçmesi gerekiyor.

2. ön eleme turunda PSV ile eşleşen sarı-kırmızılı ekip Hollandalı rakibini elemesi durumunda 3. ön eleme turunda mücadele edecek. Galatasaray bu turu da geçerse play-off turuna yükselecek ve oradan da istediği sonuçları alırsa gruplara katılmaya hak kazanacak.

Galatasaray, PSV Eindhoven’a elenirse ne olacak?

Galatasaray, PSV Eindhoven’a elenirse Avrupa macerası bitmeyecek. Bu durumda sarı-kırmızılı ekip Şampiyonlar Ligi’nden elense de Avrupa Ligi için mücadelesini sürdürecek.

Galatasaray, PSV’ye elenirse yoluna Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda devam edecek. Orada turu geçmesi durumunda ise play-off oynayacak ve play-off turunun ardından gruplara katılabilecek.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda da elenirse Avrupa’ya veda edecek.